UmístěníZávodTraťČas
4. místo 2. kolo KPD LKAS M+Ž (AC Slovan Liberec, z.s.) 800 m 2:16.30
  1. kolo KPD dospělých (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m 2:19.53
1. místo ME transplantovaných Cagliari lT 5000 m silnice 19:18
1. místo ME transplantovaných Cagliari lT 800 m 2:21,05
UmístěníZávodTraťČas
2. místo Málaga WTG 2017 400 m 58.10
1. místo Málaga WTG 2017 800 m 2:20.81
UmístěníZávodTraťČas
5. místo 3. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 500 m 1:13.36 min
6. místo 1. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m 39.93
4. místo Mistrovství České republiky veteránů (TJ Svitavy, z.s.) 400 m 57.35
4. místo 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (USK Praha) 400 m 57.73
6. místo 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AC Mladá Boleslav z.s.) 400 m 57.97
1. místo ME Vantaa 400 m 57.14
2. místo ME Vantaa 800 m 2:29.70 min
2. místo ME Vantaa 200 m 26.18
UmístěníZávodTraťČas
1. místo Mistrovství Světa transplantovaných Mar del Plata ARG 400 m 56.56 s
1. místo Mistrovství Světa transplantovaných Mar del Plata ARG 800 m 2:26.11 min
24/327 Pernštýnská desítka 18. 4.2015 10 km 44:51 min
6. místo 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav) 13.6.2015 400 m 56.29
MB Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje
soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek
(TJ Slavoj Stará Boleslav) 6.6.2015
400 m 56.22
6. místo 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 30.5.2015 800 m 2:20.43
10. místo 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) 17.5.2015 800 m 2:26.85
UmístěníZávodTraťČas
 1. místo ME Transplantovaných Krakow 2014 400 m 67.48
 2. místo ME Transplantovaných Krakow 2014 800 m 2:18.51
  4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 6.9.2014 800 m 2:14.01
  Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) 2.7.2014 800 m 2:14.89
  Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) 2.7.2014 400 m 56.56
  3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 400 m 56.01
  Štafeta transplantovaných : Wolkswagen Maraton 12,195 m 54:50
19. Pernštýnská sedmička Pardubice   30:30 min
  2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina (A. C. TEPO Kladno) - 31. 5. 2014 400 m 55.59 s
UmístěníZávodTraťČas
18. Kotlářská míle a desítka (SK Kotlářka) 10 000 m 41:26,04
4. 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m 55,03
9. Přebor Libereckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek na dráze (Athletic club Česká Lípa) 800 m 2:12,61
6. 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec) 400 m 57,18
5. 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B(TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m 55, 84
1. Nový neoficiální světový rekord transplantovaných(AC Mladá Boleslav o.s.) 800 m 2:12, 61
UmístěníZávodTraťČas
1. Mistrovství Evropy transplantovaných (Zagreb - Chorvatsko) 800 m 2:17,0
1. Mistrovství Evropy transplantovaných (Zagreb - Chorvatsko) 400 m 56,0
1. Mistrovství Evropy transplantovaných (Zagreb - Chorvatsko) 200 m 26,18
2. 2. kolo KPD mužů a žen AC SYNER Turnov 400 m 57,03
3. 1. kolo KP družstev mužů a žen AC SYNER Turnov 400 m 57,10
4. 1. kolo KP družstev mužů a žen AC SYNER Turnov 800 m 2:18,8
5. 2. kolo KPD mužů a žen AC SYNER Turnov 800 m 2:14,66
9. 3. kolo KPD mužů a žen AC SYNER Turnov 3 000 m 11:04,78
UmístěníZávodTraťČas
1. Run for transplant (Praha) 4,2 km  
1. Světový rekord transplantovaných (Mladá Boleslav) 800 m 2:12,22
1. Mistrovství světa transplantovaných (Göteborg) 400 m 56,53
1. Mistrovství světa transplantovaných (Göteborg) 800 m 2:31,49
2. Mistrovství světa transplantovaných (Göteborg) 5 km 20:53
2. 2. liga atletiky (Liberec) 800 m 2:15,17
5. 2. liga atletiky (Liberec) 400 m 55,88
UmístěníZávodTraťČas
1. Mistrovství Evropy transplantovaných (Dublin - Irsko) 400 m 55,98
138.* Tesco Grand Prix (Praha) 10 km 40:24
2. Mistrovství Evropy transplantovaných (Dublin - Irsko) 4h×100 m štafeta 53,10
2. Mistrovství Evropy transplantovaných (Dublin - Irsko) 5000 m silnice 19:25
39.* MČR Běchovice (Praha Běchovice) 10 km 42:46
UmístěníZávodTraťČas
1. Mistrovství světa transplantovaných (Gold Coast - Austrálie) 400 m 55,69
1. Mistrovství světa transplantovaných (Gold Coast - Austrálie) 800 m 2:18
3. Mistrovství světa transplantovaných (Gold Coast - Austrálie) 5000 m silnice 20:34
6. Krajské přebory (Česká Lípa) 400 m 55,48
8. 2. liga atletiky (Litomyšl) 400 m 55,36
UmístěníZávodTraťČas
1. Mistrovství Evropy transplantovaných (Würzburg - Německo) 400 m 55,26
1. Mistrovství Evropy transplantovaných (Würzburg - Německo) 800 m 2:19
1. Mistrovství Evropy transplantovaných (Würzburg - Německo) 1500 m 5:19