Výsledky a rekordy

Výsledky v roce 2021

umístění závod trať čas
 

4.7.2021

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.)

 

400 m/M/B02 MS Čáslav

 

58.84

 

26.6.2021

2. kolo KPD mužů a žen (AC Rumburk, z.s.)

 

400 m/M MS Rumburk

 

59.22

Výsledky v roce 2018

 
umístění závod trať čas
4. místo 2. kolo KPD LKAS M+Ž (AC Slovan Liberec, z.s.) 800 m 2:15:30
4. místo 1. kolo KPD dospělých (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m 2:18.53
1. místo ME ME transplantovaných Cagliari lT 5000 m silnice 19:18
1. místo ME ME transplantovaných Cagliari lT 800 m 2:21.05

 

Výsledky v roce 2017

 
umístění závod trať čas
2. místo Málaga WTG 2017 400 m 58.10
1. místo Málaga WTG 2017 800 m 2:20.81

Výsledky v roce 2016

umístění závod trať čas
5. místo 3. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 500 m 1:13.36
6. místo 1. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m 39:93
4. místo Mistrovství České republiky veteránů (TJ Svitavy, z.s.) 400 m 57:35
4. místo 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (USK Praha) 400 m 57:73
6. místo 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AC Mladá Boleslav z.s.) 400 m 57:97
1. místo ME Vantaa 400 m 57.14
2. místo ME Vantaa 800 m 2:29.70
2. místo ME Vantaa 200 m 26.18

Výsledky v roce 2015

umístění závod trať čas
1. místo Mistrovství Světa transplantovaných Mar del Plata ARG 400 m 56.56
1. místo Mistrovství Světa transplantovaných Mar del Plata ARG 800 m 2:26.11
24/327 Pernštýnská desítka 18. 4.2015 10 km 44:51
6. místo 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav) 13.6.2015 400 m 56.29
MB Společné II. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje
soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek
(TJ Slavoj Stará Boleslav) 6.6.2015
400 m 56.22
6. místo 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 30.5.2015 800 m 2:20.43
10. místo 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec o.s.) 17.5.2015 800 m 2:26.85

Výsledky v roce 2014

umístění závod trať čas
1. místo ME Transplantovaných Krakow 2014 400 m 67.48
 2. místo ME Transplantovaných Krakow 2014 800 m 2:18.51
 2. místo 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 6.9.2014 800 m 2:14.01
 2. místo Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) 2.7.2014 800 m 2:14.89
 2. místo Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) 2.7.2014 400 m 56.56
 2. místo 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav o.s.) 400 m 56.01
2. místo Štafeta transplantovaných : Wolkswagen Maraton 12.195 m 54:50
19. místo Pernštýnská sedmička Pardubice    30:30
    2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina (A. C. TEPO Kladno) - 31. 5. 2014 400 m 55.59

Výsledky v roce 2013

umístění závod trať čas
18. místo Kotlářská míle a desítka (SK Kotlářka) 10.000 m 41:26,04
4. místo 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové)  400 m 55.03
9. místo Přebor Libereckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek na dráze (Athletic club Česká Lípa) 800 m 2:12,61
6. místo 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec) 400 m 57,18
5. místo 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B(TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m 55,84
1. místo Nový neoficiální světový rekord transplantovaných(AC Mladá Boleslav o.s.) 800 m 2:12.61

Výsledky v roce 2012

umístění závod trať čas
1. místo Mistrovství Evropy transplantovaných (Zagreb - Chorvatsko) 800 m 2:17,0
1. místo Mistrovství Evropy transplantovaných (Zagreb - Chorvatsko) 400 m 56,0
1. místo Mistrovství Evropy transplantovaných (Zagreb - Chorvatsko) 200 m 26,18
2. místo 2. kolo KPD mužů a žen AC SYNER Turnov 400 m 57,03
3. místo 1. kolo KP družstev mužů a žen AC SYNER Turnov 400 m 57,10
4. místo 1. kolo KP družstev mužů a žen AC SYNER Turnov 800 m 2:18,8
5. místo 2. kolo KPD mužů a žen AC SYNER Turnov 800 m 2:14,66
9. místo 3. kolo KPD mužů a žen AC SYNER Turnov  3.000 m 11:04,78

Výsledky v roce 2011

umístění závod trať čas
1. místo Run for transplant (Praha) 4200 m  
1. místo Světový rekord transplantovaných (Mladá Boleslav) 800 m 2:12.22
1. místo Mistrovství světa transplantovaných (Göteborg) 400 m 56,53
1. místo Mistrovství světa transplantovaných (Göteborg) 800 m 2:31,49
2. místo Mistrovství světa transplantovaných (Göteborg) 5000 m 20:53
2. místo 2. liga atletiky (Liberec) 800 m 2:15,17
5. místo 2. liga atletiky (Liberec) 400 m 55:88

Výsledky v roce 2010

umístění závod trať čas
1. místo Mistrovství Evropy transplantovaných (Dublin - Irsko) 400 m 55,98
128. místo* Tesco Grand Prix (Praha) 10.000 m 40:24
2 místo Mistrovství Evropy transplantovaných (Dublin - Irsko) 4h x 100 m 53,10
2 místo Mistrovství Evropy transplantovaných (Dublin - Irsko) 5.000 m silnice 19:25
39. místo* MČR Běchovice (Praha Běchovice)  10.000 m 42:46

Výsledky v roce 2009

umístění závod trať čas
1. místo Mistrovství světa transplantovaných (Gold Coast - Austrálie)  400 m 55,69
1. místo  Mistrovství světa transplantovaných (Gold Coast - Austrálie) 800 m 2:189
3. místo Mistrovství světa transplantovaných (Gold Coast - Austrálie)  5.000 m silnice 20:34
6. místo Krajské přebory (Česká Lípa)  400 m 55,48
8. místo 2. liga atletiky (Litomyšl 400 m 55,36

Výsledky v roce 2008

umístění závod trať čas
1. místo  Mistrovství Evropy transplantovaných (Würzburg - Německo) 400 m 55,26
1. místo  Mistrovství Evropy transplantovaných (Würzburg - Německo) 800 m 2:19
1. místo  Mistrovství Evropy transplantovaných (Würzburg - Německo) 1.500 m 5:19

Výsledky v roce 2007

umístění závod trať čas
1. místo*  Běh Prahou (Praha) 4.000 m  

Výsledky v roce 2006

umístění závod trať čas
1. místo  Mistrovství Evropy dialyzovaných (Pécs - Maďarsko) 100 m 12,90
1. místo  Mistrovství Evropy dialyzovaných (Pécs - Maďarsko) 200 m 26,80

Výsledky v roce 2000

umístění závod trať čas

1. místo 

Mistrovství České republiky juniorů (Jablonec nad Nisou)

1.500 m  

 1. místo 

Reprezentace České republiky juniorů (Praha)

1.500 m

 

1. místo Mistrovství České republiky Dukla Praha (Praha)  1.500 m  

2. místo

Mistrovství České republiky juniorů (Praha) 3.000 m  
3. místo Mistrovství České republiky juniorů (Praha)

1.500 m

 

Výsledky v roce 1999

umístění závod trať čas
3. místo Mistrovství České republiky juniorů (Praha) 3.000 m  
3. místo Mistrovství České republiky juniorů (Praha) 10 km silnice  

REKORDY

400 m

50,90 :: 54,59
54,76 - světový rekord transplantovaných

500 m

1:13,36

800 m

1:54,72 :: 2:12,22

1000 m

2:28,60

1500 m

3:53,15

3 km

8:36,87 :: 11:04,78

5 km

15:19,49 :: 19:25

10 km

32:10 :: 40:24

Půlmaraton

1:14:00 :: 1:35,28